SHOP
Home O nás Reference Média Články Kariéra Kontakt Můj účet
Naše služby
Zavřít Nyní se nedovoláte, zavolejte prosím později.

Jsme Dexter academy, mezinárodní školící středisko, které působí už deset let. Naším cílem je vzdělávání v oblasti poskytování regeneračních služeb a vychovávat pracovníky, kteří budou poskytovat své služby na profesionální úrovni.

Vybrat si můžete z kurzů, jako jsou Masáže, Fitness, Kosmetika, Výživa, První pomoc, Vizážistika, Manikúra, Pedikúra a Nehtová modeláž. V rekvalifikačních kurzech klademe velký důraz na praktickou část výuky, které se účastní odborníci z řad fyzioterapeutů, lékařů, masérů, psychologů, nutričních terapeutů, kosmetiček a vizážistek s dlouhodobou praxí ve svém oboru.

Ať už absolvujete základní rekvalifikační kurz, nebo některý z doplňkových kurzů, které vedou uznávaní odborníci v daném oboru, naše dveře Vám budou vždy otevřené pro případné konzultace či rady do Vaší praxe. Pokud si u nás dopřejete jakoukoli proceduru, zaručujeme Vám naprostou spokojenost.

Při návštěvě Dexter academy se můžete těšit na velice příjemné prostředí a komfortní servis. Náš ochotný a vždy usměvavý personál je Vám neustále k dispozici.

Domů Masáže Fitness Kosmetika Výživa První pomoc Vizáž Manukůra Pedikůra modeláž Dexter Therapy Spa Diet Academy Cosmetics Shop