Kurz - Asistent/ka, sekretář/ka


Kurz Asistent/ka, sekretář/ka

Kurz Asistent/ka, sekretář/ka je orientován na získání profesní kvalifikace „Asistentka, Sekretář/ka“ a probíhá v souladu s nároky Národní soustavy kvalifikací vydanými MŠMT a MPSV. Kurz Asistent/ka, Sekretář/ka je zakončen autorizační zkouškou.

Absolventky a absolventi po úspěšném absolvování kurzu získají certifikát na základě kterého budou moci prokazovat svou profesní kvalifikaci. Účastníci kurzu se budou učit zásady efektivní komunikace a to zejména, jak správně jednat, vyjednávat, zvládat různé konfliktní a modelové situace v osobním i telefonickém kontaktu s klienty, partnery a hosty společnosti. V rámci komunikačních technik se také účastnice a účastníci kurzu seznámí s asertivními technikami komunikace.

Dále se naučí, jak správně organizovat činnosti v sekretariátu, jak se vypořádat se stresem a zvládat pracovní zátěž, umět s efektivně organizovat vlastní práci a chod celé kanceláře. Kurz Asistent/ka, sekretář/ka také mimo jiné účastníky učí, jak správně reprezentovat firmu, vytvářet osobní image a ovládat společenskou etiku, aby absolventi dokázali perfektně a na úrovni reprezentovat firmu, ve které pracují.

Každý účastník kurzu Asistent/ka, sekretář/ka se seznámí s psychologickými poznatky v praxi. Cílem rekvalifikačního kurzu je naučit posluchače zásadám řízení kanceláře, standardům písemné a úřední komunikace, time managementu, právnímu minimu – firemní dokumentace a korespondence, prezenčním dovednostem, základním pravidlům gastronomie, bezpečnosti práce s kancelářskou technikou a mnoho dalšího. Pokud uvažujete o absolvování kurzu, neváhejte se přihlásit na kurz Asistent/ka, sekretář/ka.


Kurz - Asistent/ka, Sekretář/ka


Kurz obsluhy osobního počítače probíhá v těch nejlpeších učebnách
učebna učebna učebna

Podívejte se na další fotky a informace o krásných učebnách zde.


PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ Asistent/ka, sekretář/ka:
banner


REFERENCE

Dexter je nejlepší školící středisko!! Všechno bylo perfektní, naše lektorka Nikol byla nejlepší, skvělí lidé na kurzu, báječná atmosféra, nemám co dodat, moc děkuji a těším se na další návštěvu. Lucie

REFERENCE

Děkuji za příjemně strávenou sobotu v rodinné atmosféře v Dextru. Kurz cvičení pro těhotné jsme si moc užili, lektorka byla velmi milá, zkušená v oboru, odpověděla na veškeré dotazy, úžasná atmosféra, prostředí, prostě zábava. Vysoká úroveň výuky za dobré ceny, prostě super, doporučuji!

REFERENCE

Manuální lymfodrenáž vede skvělá lektorka Hanka. Nejen, že měla na vše odpověď a vždy dokázala poradit, také je příjemná. Nešel bych jinam!! Příjemný byl také náš kolektiv, takže kurz jsme si všichni užili v báječné atmosféře a byly to pro nás dny pohody. :)) Díky, páá.

REFERENCE

Milý přístup lektorky Hanky ke studentům, vysoká profesionalita. Oceňuji, že lektorka je praktik v Motolské nemocnici, který tuto metodu roky používá. Opravdu je to profík, jak má být, naprosto ÚŽASNÁ! Děkuji

Příjemná atomosféra, skvělý lektor, pouze pozitivní lidi, nikdo nenarušuje kurz, to je obrovské plus. 8 víkendů rekvalifikačního masérského kurzu uteklo hrozně rychle, bylo to moc fajn, ráda doporučím Dexter dál.

REFERENCE

V Dexter Academy se mi moc líbí, byla jsem tu spokojená na předešlých kurzech. Atmosféra vizážistiky byla naprosto suprová, lektorka Dáša stále úsměv na tváři, už jsem přihlášená na další kurz, mohu jen doporučit! :)

REFERENCE

Úžasní lidé v Dexter Academy, hlavně slečny na recepci, sluníčka. :) Trpělivé, laskavé. Všechno super, přijdu zas! Fantomas :)

REFERENCE

Dobrý den, moc bych chtěl pochválit a doporučit našeho lektora na Reflexologii nohy Karla. Je moc sympatický, příjemný, ohleduplný. Skvělý systém práce, pracovního nasazení, velmi dobrá komunikace. Kurz reflexologie doporučuji všem i jako doplněk pro své blízké, prostě všem. :)

Zavřít Nyní se nedovoláte, zavolejte prosíme později.