Barmanský kurz - Rekvalifikační


Barmanský kurz

Barmanský kurz je určen neodborné veřejnosti, studentům a horlivým nadšencům, kteří si chtějí rozšířit znalosti a obzor o estetice práce a nápojové kultuře.

Každý absolvent má připravené studijní materiály, podklady k výuce a certifikát s mezinárodní platností. Po dokončení barmanského kurzu bude mít každý student velký předpoklad pro získání práce na pozici barmana v těch nejprestižnějších barech. Absolvent bude schopný připravit samostatně několik desítek drinků a barmanských specialit, bude znát jejich recepty, zdobení a servis. Vyučený barman bude ovládat zákony barmanské práce, možnosti, alternativy i organizaci provozu na profesionální úrovni.

Úspěšní absolventi budou zařazeni do registru mezinárodních studentů a kdekoliv ve světě si budou moci zažádat o mezinárodně platné uznávané osvědčení o dosažením vzdělání IES certificate.


Barmanský kurz


Kurz obsluhy osobního počítače probíhá v těch nejlpeších učebnách
učebna učebna učebna

Podívejte se na další fotky a informace o krásných učebnách zde.

PŘIHLÁŠENÍ NA REKVALIFIKAČNÍ BARMANSKÝ KURZ:
banner


REFERENCE

Dexter je nejlepší školící středisko!! Všechno bylo perfektní, naše lektorka Nikol byla nejlepší, skvělí lidé na kurzu, báječná atmosféra, nemám co dodat, moc děkuji a těším se na další návštěvu. Lucie

REFERENCE

Děkuji za příjemně strávenou sobotu v rodinné atmosféře v Dextru. Kurz cvičení pro těhotné jsme si moc užili, lektorka byla velmi milá, zkušená v oboru, odpověděla na veškeré dotazy, úžasná atmosféra, prostředí, prostě zábava. Vysoká úroveň výuky za dobré ceny, prostě super, doporučuji!

REFERENCE

Manuální lymfodrenáž vede skvělá lektorka Hanka. Nejen, že měla na vše odpověď a vždy dokázala poradit, také je příjemná. Nešel bych jinam!! Příjemný byl také náš kolektiv, takže kurz jsme si všichni užili v báječné atmosféře a byly to pro nás dny pohody. :)) Díky, páá.

REFERENCE

Milý přístup lektorky Hanky ke studentům, vysoká profesionalita. Oceňuji, že lektorka je praktik v Motolské nemocnici, který tuto metodu roky používá. Opravdu je to profík, jak má být, naprosto ÚŽASNÁ! Děkuji

Příjemná atomosféra, skvělý lektor, pouze pozitivní lidi, nikdo nenarušuje kurz, to je obrovské plus. 8 víkendů rekvalifikačního masérského kurzu uteklo hrozně rychle, bylo to moc fajn, ráda doporučím Dexter dál.

REFERENCE

V Dexter Academy se mi moc líbí, byla jsem tu spokojená na předešlých kurzech. Atmosféra vizážistiky byla naprosto suprová, lektorka Dáša stále úsměv na tváři, už jsem přihlášená na další kurz, mohu jen doporučit! :)

REFERENCE

Úžasní lidé v Dexter Academy, hlavně slečny na recepci, sluníčka. :) Trpělivé, laskavé. Všechno super, přijdu zas! Fantomas :)

REFERENCE

Dobrý den, moc bych chtěl pochválit a doporučit našeho lektora na Reflexologii nohy Karla. Je moc sympatický, příjemný, ohleduplný. Skvělý systém práce, pracovního nasazení, velmi dobrá komunikace. Kurz reflexologie doporučuji všem i jako doplněk pro své blízké, prostě všem. :)

Zavřít Nyní se nedovoláte, zavolejte prosíme později.